Giris yap

Kişisel alanınızdaki tüm bilgi ve hizmetlerinize erişin.

Henüz hesabım yok

Digital çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın. 

Yayın Yönetmeni : Jacques GROISON
MAS Seeds
BP27 40001 Mont de Marsan Cedex

Tüm kişisel bilgiler, fotoğraflar veya diğer veriler saklanır ve sadece profesyonel nedenlerle kullanılır. Kişisel veri politikamız ve mevcut yasal düzenlemelerle ilgili olarak ele alınırlar.

6 Ocak 1978 78-17 sayılı Kanun uyarınca, LOI INFORMATIQUE ET LIBERTES’in 2004 yılında değiştirilen , istişare haklarının, değişikliklerin ve dikkatimizi çeken tüm kişisel verilerin kaldırılmasını sağladığını size hatırlatmak isteriz. Dijital Haberleşme Danışmanımıza aşağıdaki adresten e-posta göndererek veya iletişim adresinden ulaşarak bu hakkınızı kullanabilirsiniz: CIL@maisadour.com veya Maïsadour - Catherine ZACCARINI - CIL - BP27 - 40001 MONT-DE-MARSAN CEDEX

Genel olarak bilgi, rakam ve sonuçlar (testler, hesap makineleri ...) gösterge olarak verilmiştir: daha fazla bilgi için, Burcin DILCI +33 55 805 83 17

Tohum koruma ürünleri hakkında önemli bilgiler (güncelleme tarihi: 28 Şubat 2008)
Her bir ürün için piyasaya sunulması için yapılan onaylamadan gelen bu ürünlerin bilgisi için bugüne kadar düzenleyici bilgiler, her üreticinin web sitesinde bulunabilir.
www.quickfds.comadresinde mevcut olan FDS ile ilgili olarak, sayfanın üstünde yazılı tarihe karşılık gelen bilgiler geçerlidir.

Modifiye edilmiş genetik çeşitlilikle ilgili önemli bilgiler
Şubat 2008: 9 Şubat 2008 tarihli Fransız hükümeti tarafından (13 Şubat 2008'de değiştirilen), YieldGard çeşitlerinin (pirol ve susama dayanıklı genetiği değiştirilmiş mısır çeşitleri) ek bir bildiriye kadar satışı askıya alınmaktadır.

Tasarım - yazma - geliştirme - animasyon: Publicis Activ & Matière Noire

Server : Oceanet